ESAD OSMANOVSKI MEMORIAL CUP

contact // sitemap

realisatie: TiDi Media

Hall Of Fame

Op de Esad Osmanovski Memorial Cup zijn door de jaren heen veel spelers actief geweest die daarna de stap
gezet hebben naar het Betaalde Voetbal. Hun droom om profvoetballer te worden kwam uit.
Als organisatie zijn we zeer trots dat ons toernooi een steentje heeft bijgedragen in de onwikkeling van deze spelers.

Enkele voorbeelden zijn (tussen haakjes de club waar ze nu actief zijn):

Jeugd AFC Ajax
Yanic Wilschut (Cardiff City) 
Lesley de Sa (FC Oss)
Tim Receveur (FC de Graafschap) 

                                                      

 Jeugd Feyenoord:
 Vincent Janssen (Fenerbahce / verhuurd door Tottenham Hotspur)
 Sven van Beek (Feyenoord)
 Terence Kongolo (Huddersfield Town / verhuurd door AS Monaco)
Amir Absalem (FC Groningen)                                   

 

Jeugd FC Utrecht:
Yassin Ayoub (FC Utrecht)
Sean Klaiber (FC Utrecht) 
Bart Ramselaar (PSV)
Kevin van Kippersluis (SC Cambuur)
Collin Seedorf (Inverness CT)

 

Jeugd AZ: 
Derrick Luckassen (PSV)
Wesley Hoedt (Southampton)
Thomas Lam (FC Twente) 
Joris van Overeem (AZ)
Paul Kok (FC Volendam)
Dabney Dos Santos (Sparta /verhuurd door AZ)
Stijn Spierings (Sparta)
Thom Haye (Willem II)
Thomas Ouwejan (AZ)
Nick Doodeman (FC Volendam)
Donny van Iperen (Telstar)
Gino van Kessel (Oxford United)
Achille Vaarnold (Almere City)
Pantelis Hatzidiakos (AZ)
Calvin Stengs (AZ)
Jeugd ADO Den Haag:
Mike van Duinen (Excelsior)
Dennis van der Heijden(Almere City)
Gervano Kasteneer(Kaiserslautern)
Nikki Baggerman (RKC Waalwijk)                                                  

 Jeugd Club Brugge:
 Brandon Mechele (Club Brugge)
 Björn Engels (Olympiakos Piraeus) 
 Obbi Oulare (FC Antwerp)
 Floriano Vanzo(Waasland Beveren)
 Karim Essikal (KFCO Beerschot Wilrijk)
 Aristote Nkaka (Royal Excel Moeskroen)
 Joey Groenbast (Go Ahead Eagles)

                                                   

Jeugd Sporting Lokeren:
Alexander Corryn (FC Antwerp)

 

 

 

 

Jeugd AC Beerschot:
Wanderson (FK Krasnodar)
Senna Miangue (Cagliari)

Jeugd Vitesse:
Elmo Lieftink (Willem II)
Mohammed Hamdaoui (Telstar)
Mohammed Osman (Heracles Almelo)

Jeugd Standard Luik:
Merveille Goblet (Waasland Beveren)
Jonathan Buatu (Waasland Beveren)
Ibrahima Cissé  (Fulham)
Edmilson Jr.  (Standard Luik)
Tino Susic (FC Antwerp)
Faycal Rherras (KV Mechelen)

Jeugd Györi ETO FC:
Zsolt Kalmár (Dunajska Streda)

Jeugd Atletico Paranaense:
Hernani Azevedo Junior "Hernani"
(Saint Etienne /geleend van Zenit Sint Petersburg)
Otavio Henrique Passos Santos "Otavio"
(Bordeaux)
Nathan Allan de Souza "Nathan"
(Amiens /geleend van Chelsea)  
Nicolas Vichiatto da Silva "Nicolas" (Atletico Paranaense)                                           

Jeugd RJO Willem II/RKC:
Philippe van Arnhem (RKC Waalwijk)

 

 

 

 

Jeugd Queens Park Rangers (QPR):
Darnell Furlong (QPR)
Michael Petrasso (QPR)
Peter Skapetis (Brisbane Roar)

Jeugd NAC Breda:
Mounir el Allouchi (NAC Breda)                

Jeugd KRC Genk:
Leon Bailey (Bayer Leverkusen)
Alessandro Ciranni (MVV Maastricht)
Forian Loshaj (MVV Maastricht)
Luca Polizzi (Apollon Limassol)
Dante Vanzeir (KRC Genk)
 

Jeugd Ajax Cape Town:
Jody February (Ajax Cape Town)
Grant Margeman (Ajax Cape Town)
Masilake Phohlongo (Ajax Cape Town) 
Thomas Chideu (Lamontville Golden Arrows)

Attram de Visser Soccer Academy:
Bernardinho Osa (KFC Westerlo)

 

 

 

 

 

INTERNATIONALS DIE DEELNAMEN AAN DE ESAD OSMANOVSKI MEMORIAL CUP:
Thomas Lam (Finland), Terence Kongolo (Nederland), Vincent Janssen (Nederland), Bart Ramselaar (Nederland), Wesley Hoedt (Nederland), Tino Susic (Bosnie-Herzegovina), Faycal Rherras (Marokko), Gino van Kessel (Curacao), Zsolt Kalmár (Hongarije), Michael Petrasso (Canada)

 

300_kongolo.jpg

              TERENCE KONGOLO

300_vincent_janssen.jpg

               VINCENT JANSSEN

 300_thomas_lam.jpg

                      THOMAS LAM

 

            300_bart_ramselaar.jpg

                      BART RAMSELAAR

 300_wesleyhoedt.jpg

                 WESLEY HOEDT

 

      300_susic.jpg

                     TINO SUSIC        

 

 

 300_rherras.jpg

                 FAYCAL RHERRAS

 

 

 300_kessel.jpg

                   GINO VAN KESSEL

 300_kalmar.jpg

       ZSOLT KALMAR

 

 

300_mp.jpg
MICHAEL PETRASSO