realisatie: TiDi Media

 

Hall Of Fame

Op de Esad Osmanovski Memorial Cup zijn door de jaren heen veel spelers actief geweest die daarna de stap
gezet hebben naar het Betaalde Voetbal. Hun droom om profvoetballer te worden kwam uit.
Als organisatie zijn we zeer trots dat ons toernooi een steentje heeft bijgedragen in de onwikkeling van deze spelers.

Tussen haakjes de club waar ze in het seizoen 2020/2021 actief zijn:

Jeugd AFC Ajax
Tom Boere (Türgücü München (DLD))
Yanic Wildschut (Macccabi Haifa (ISR)) 
Tim Receveur (Almere City) 

                                                      

 Jeugd Feyenoord:
Vincent Janssen (CF Monterrey (MEX))
Sven van Beek (Feyenoord)
Terence Kongolo (Huddersfield Town (ENG))
Amir Absalem (Roda JC)   
Robin Polley (FC Dordrecht)
Gustavo Hamer (Coventry City (ENG))                               

 

Jeugd FC Utrecht:
Yassin Ayoub (Panathinaikos (GRI))
Sean Klaiber (Ajax) 
Bart Ramselaar (FC Utrecht)
Kevin van Kippersluis (Go Ahead Eagles)
Collin Seedorf (FC Emmen)

 

Jeugd AZ: 
Derrick Luckassen (Anderlecht)
Wesley Hoedt (Lazio Roma (ITA))
Thomas Lam (PEC Zwolle)
Joris van Overeem (FC Utrecht)
Dabney Dos Santos (FC Sheriff (MOL))
Stijn Spierings (Toulouse (FRA))
Thom Haye (NAC Breda)
Thomas Ouwejan (Udinese (ITA))
Nick Doodeman (FC Volendam)
Donny van Iperen (AE Karaiskakis (GRI))
Gino van Kessel (Olympia Nicosia (CYP))
Pantelis Hatzidiakos (AZ)
Calvin Stengs (AZ)
Nick Olij (NAC Breda)
Ferdy Druijff (AZ)

Jeugd ADO Den Haag:
Mike van Duinen (PEC Zwolle)
Dennis van der Heijden (TOP Oss)
Gervane Kastaneer (Coventry City (ENG))
Rody de Boer (De Graafschap)  
Jerdy Schouten (Bologna (ITA))

                                                 

 Jeugd Club Brugge:
 Brandon Mechele (Club Brugge)
 Björn Engels (Aston Villa (ENG)) 
 Obbi Oulare (Standard Luik)
 Floriano Vanzo (RE Virton)
 Karim Essikal (FC Eindhoven)
 Aristote Nkaka (Racing Santander (SPA))
 Julien Ngoy (Stoke City (ENG))
 Charles de Ketelaere (Club Brugge)
 Maxim de Cuyper (Club Brugge)
 Ignace van der Brempt (Club Brugge)

                                                   

Jeugd Sporting Lokeren:
Alexander Corryn (Cercle Brugge)

 

 

 

 

Jeugd AC Beerschot:
Wanderson (FK Krasnodar (RUS)
Senna Miangue (Standard Luik)

Jeugd Vitesse:
Elmo Lieftink (De Graafschap)
Mohammed Hamdaoui (De Graafschap)
Mohammed Osman (Al Kharaitiyat SC (QAT))
Richie Musaba (Vitesse)
Anthony Musaba (Cercle Brugge)
Nikolas Agrafiotis (FC Dordrecht)


Jeugd Standard Luik:
Jonathan Buatu Mananga (Desportivo Aves (POR))
Ibrahima Cissé (Fulham (ENG))
Edmilson Junior (Al-Duhail SC (QAT)
Tino-Sven Susic (FK Sarajevo (BOS))
Faycal Rherras (Qarabag (AZE))

                                                                    

Jeugd Györi ETO FC (HON):
Zsolt Kalmár (Dunajska Streda (SLW))

Jeugd Atletico Paranaense (BRA):
Hernani Azevedo Junior "Hernani" (Parma (ITA))
Otavio Henrique Passos Santos "Otavio"
(Bordeaux (FRA))
Nathan Allan de Souza "Nathan"
(Atletico Mineiro (BRA))  
Nicolas Vichiatto da Silva "Nicolas" (Atlético Goianiense (BRA))                                           

Jeugd RJO Willem II/RKC:

 

 

 

 

Jeugd Queens Park Rangers (QPR) (ENG):
Darnell Furlong (West Bromwich Albion)
Michael Petrasso (York9 FC (CAN))
Peter Skapetis (Dandenong Thunder SC  (AUS))
                                                                  

Jeugd NAC Breda:
Mounir el Allouchi (NAC Breda) 
Sydney van Hooijdonk (NAC Breda)
Yassine Azzagari (NAC Breda) 
Jan Paul van Hecke (sc Heerenveen)              

Jeugd KRC Genk:
Leon Bailey (Bayer Leverkusen (DLD))
Alessandro Ciranni (Excelsior Moeskroen)
Luca Polizzi (Phapos FC (CYP))
Dante Vanzeir (Union Sint Gillis)
Gaetan Coucke (KV Mechelen)
 

Jeugd Ajax Cape Town (ZAF):
Jody February (Cape Umoya United (ZAF))
Grant Margeman (Ajax Cape Town)
Masilake Phohlongo (Ajax Cape Town) 
Thomas Chideu (FC Platinum (ZIM))

Attram de Visser Soccer Academy (GHA):
Bernardinho Osa (Atletico Ottawa (CAN))
Christopher Nettey (Asante Kotoko (GHA))
Kwame Baah (Asante Kotoko (GHA))

 

 

 

 

 

Jeugd sc Heerenveen:
Dennis Johnsen (Venezia (ITA))
Jizz Hornkamp (FC Den Bosch)
Christos Albanis (AO Trikala (GRI))
Cain Seedorf (ADO Den Haag)
Arjen van der Heide (sc Heerenveen)

 

 

Jeugd Sparta Rotterdam:
Bradly van Hoeven (Go Ahead Eagles)
 

Jeugd Rosenborg SK (NOR):
Emil Konradsen Ceide (Rosenborg SK)

Jeugd Nottingham Forest (ENG):
Brennan Johnson (Nottingham Forest)
Tyrese Fornah (Nottingham Forest)

Jeugd FC Antwerp
Robbe Quirynen (Royal Excel Moeskroen)) 

Jeugd Aarhus GF (DEN) :
Mads Mikkelsen (Vendsyssel FF (DEN))
Benjamin Hvidt (Aarhus GF)
Sebastian Hausner (Aarhus GF)
Kasper Lunding (Heracles)
Alexander Ammitzboll (Haugesund (NOR))
Daniel Thogersen (Kolding IF (DEN))

Jeugd FC Groningen:
Jan Hoekstra (Roda JC)

 

 

INTERNATIONALS DIE DEELNAMEN AAN DE ESAD OSMANOVSKI MEMORIAL CUP:
Thomas Lam (Finland), Terence Kongolo (Nederland), Vincent Janssen (Nederland), Bart Ramselaar (Nederland), Wesley Hoedt (Nederland), Tino Susic (Bosnie-Herzegovina), Faycal Rherras (Marokko), Gino van Kessel (Curacao), Zsolt Kalmár (Hongarije), Michael Petrasso (Canada), Jonathan Buatu Mananga (Angola), Mohamed Osman (Syrie), Ricardo Avila (Panama), Ibrahima Cissé (Guinee), Leon Bailey (Jamaica), Grant Margeman (Zuid Afrika), Gervane Kastaneer (Curacao), Pantelis Hatzidiakos (Griekenland), Brandon Mechele (Belgie).