realisatie: TiDi Media

 

Hall Of Fame

Op de Esad Osmanovski Memorial Cup zijn door de jaren heen veel spelers actief geweest die daarna de stap
gezet hebben naar het Betaalde Voetbal. Hun droom om profvoetballer te worden kwam uit.
Als organisatie zijn we zeer trots dat ons toernooi een steentje heeft bijgedragen in de onwikkeling van deze spelers.

Tussen haakjes de club waar ze in het seizoen 2021/2022 actief zijn:                                                                                                                                                                                                                                      

Jeugd AFC Ajax
Tom Boere (SC Cambuur)
Yanic Wildschut (Macccabi Haifa (ISR)) 
Tim Receveur (Almere City)                  

 Jeugd Feyenoord:
Vincent Janssen (CF Monterrey (MEX))
Sven van Beek (sc Heerenveen)
Terence Kongolo (Fulham (ENG))
Amir Absalem (Roda JC)   
Robin Polley (ADO Den Haag)
Gustavo Hamer (Coventry City (ENG))
Jeff Hardeveld (FC Emmen)
Niels van Wetten (Telstar)
Elber Evora (AEL Limassol (CYP))
Alex Bangura (SC Cambuur)                          

 

Jeugd FC Utrecht:
Yassin Ayoub (Panathinaikos (GRI))
Sean Klaiber (Ajax) 
Bart Ramselaar (FC Utrecht)
Karim Loukili (FC Riga (LET))                                                                                                                                                                                               

 

Jeugd AZ: 
Derrick Luckassen (Fatih Karagümrük (TUR))
Lars Nieuwpoort (RKC Waalwijk)
Raymond Gyasi (FC Noah (ARM))
Wesley Hoedt (Anderlecht)
Thomas Lam (PEC Zwolle)
Joris van Overeem (FC Utrecht)
Stijn Spierings (Toulouse (FRA))
Thom Haye (NAC Breda)
Thomas Ouwejan (FC Schalke 04 (DLD))
Nick Doodeman (SC Cambuur)
Donny van Iperen (AE Karaiskakis (GRI))
Pantelis Hatzidiakos (AZ)
Calvin Stengs (OGC Nice (FRA))
Nick Olij (NAC Breda)
Ferdy Druijff (KV Mechelen)
Koen Bucker (Heracles)
Alexander Helgi Sigurdarson (Breidablik (IJS))
Joris Kramer (Go Ahead Eagles)
Vincent Regeling (Telstar)

Jeugd ADO Den Haag:
Mike van Duinen (OFI Kreta (GRI))
Dennis van der Heijden (Chrobry Glogow (POL))
Gervane Kastaneer (PEC Zwolle)
Rody de Boer (Roda JC)  
Jerdy Schouten (Bologna (ITA))
Nicky Baggerman (FC Dordrecht)
Pascal Struijk (Leeds United (ENG))

                                                 

 Jeugd Club Brugge:
 Brandon Mechele (Club Brugge)
 Björn Engels (FC Antwerp)
 Nikola Storm (KV Mechelen) 
 Obbi Oulare (FC Barnsley (ENG))
 Damjan Siskovski (Doxa Katopokias (CYP))
 (was proefspeler)
 Aristote Nkaka (Anderlecht)
 Julien Ngoy (KAS Eupen)
 Charles de Ketelaere (Club Brugge)
 Maxim de Cuyper (Club Brugge)
 Ignace van der Brempt (Club Brugge)
 Cyril Ngongé (FC Groningen)
 Joachim Carcela-Gonzalez (Standard Luik)
 Lois Openda (Vitesse)
 Brandon Baiye (Austria Lustenau (OOS))
 Brendan Schoonbaert (Waasland Beveren)

                                                   

Jeugd Sporting Lokeren:
Alexander Corryn (Cercle Brugge)
Bo Geens (Excelsior)


 

 

 

 

Jeugd AC Beerschot:
Wanderson (Krasnodar (RUS))
Senna Miangue (Cercle Brugge)

Jeugd Vitesse:
Elmo Lieftink (De Graafschap)
Soufian Echcharaf (Rapide Oued Zem(MAR))
Mohammed Hamdaoui (Zira FK (AZE))
Mohammed Osman (Sparta)
Richie Musaba (Fortuna Sittard)
Anthony Musaba (sc Heerenveen)
Nikolas Agrafiotis (FC Dordrecht)
Job Schuurman (NEC)
Thomas Beekman (NEC)
Richonell Margaret (TOP Oss)

Jeugd Standard Luik:
Ibrahima Cissé (Seraing)
Jonathan Buatu (Sint Truiden)
Edmilson Junior (Al-Duhail SC (QAT)
Tino-Sven Susic (FK Sarajevo (BOS))
Tortol Lumanza Lembi (Stabaek Fotball(NOR))
Mohamed Mezghrani (Honved Budapest (HON))

                                                                    

Jeugd Györi ETO FC (HON):
Zsolt Kalmár (Dunajska Streda (SLW))
Gergely Nagy (Paksi FC (HON))
Imre Vankó (Budaörsi SC (HON))
Sinan Medgyes (Budafoki MTE (HON))

Jeugd Atletico Paranaense (BRA):
Hernani  (Parma (ITA))
Gustavo Marmentini (Hapoel Hadera (ISR))
Guilherme Schettine (Vizela (POR))
Otavio (Bordeaux (FRA))
Nathan (Atletico Mineiro (BRA))  
Nicolas (Atlético Goianiense (BRA))
Warleson (Cercle Brugge)
Gustavo Cascardo (Botafogo (BRA))
Zé Ivaldo (Atletico Paranaense)
Thiago Rodrigues da Silva "Mosquito" (CD Maldonado (URU))                                    
Renan Lodi (Atletico Madrid (SPA))
Matheus Anjos (Atletico Paranaense)                                     

Jeugd Zenith St Petersburg (RUS)
Maksim Karpov (Krylya Sovetov Samara (RUS))
Alexey Kayukov (FC Sevan (ARM))
Aleksandr Zakarlyuka (JK Narva Trans (EST))
Mikhail Kovalenko (FC Noah Yerevan (ARM))

Jeugd Haladas (HON):
David Dombo (Kisvarda FC (HON))
Janos Hegedüs ( Diosgyori VTK (HON))
Zolta Medgyes (Haladas (HON))
Tamas Szeles (Mezőkövesd Zsóry FC (HON))
Mario Nemeth (Haladas (HON))
Barnabas Racz (Ujpest FC (HON))

 

Jeugd Besiktas:
Tayfun Aydogan (Menemer Belediyespor (TUR))
Sedat Sahinturk (Adana Demirspor (TUR))


 

 

 

 

Jeugd Queens Park Rangers (QPR) (ENG):
Darnell Furlong (West Bromwich Albion)
Peter Skapetis (South Melbourne  (AUS))
                                                                  

Jeugd NAC Breda:
Mounir el Allouchi (FAR Rabat (MAR)) 
Jethro Mashart (NAC Breda)
Sydney van Hooijdonk (Bologna (ITA))
Yassine Azzagari (NAC Breda) 
Jan Paul van Hecke (Blackburn Rovers (ENG))  
Sjaak Kuyper (San Gwann FC (MAL))
Boris van Schuppen (NAC Breda) 
Sabir Agougil (NAC Breda)       

Jeugd KRC Genk:
Leon Bailey (Aston Villa (ENG))
Alessandro Ciranni (Excelsior Moeskroen)
Luca Polizzi (Phapos FC (CYP))
Dante Vanzeir (Union Sint Gillis)
Gaetan Coucke (KV Mechelen)

 

Jeugd Ajax Cape Town (ZAF) (per 1-10-2020 Cape Town Spurs):
Jody February (Swallows FC (ZAF))
Grant Margeman (Swallows FC (ZAF))
Masilake Phohlongo (TS Galaxy FC (ZAF))) 
Thomas Chideu (FC Platinum (ZIM))
Shane Saralina (Cape Umoya United (ZAF))
Sonwabile Mfecane (Cape Town Spurs)
Darren Johnson (Cape Town Spurs)


Attram de Visser Soccer Academy (GHA):
Christopher Nettey (Asante Kotoko (GHA))
Kwame Baah (Asante Kotoko (GHA))

 

 

 

 

 

 

Jeugd sc Heerenveen:
Dennis Johnsen (Venezia (ITA))
Jizz Hornkamp (FC Den Bosch)
Christos Albanis (AO Trikala (GRI))
Cain Seedorf (ADO Den Haag)
Arjen van der Heide (sc Heerenveen)
Vanja Drkusic (NK Bravo (SLO))
Jamal Amofa (ADO Den Haag)
Julius Magnusson (Vikingur Reykjavik (IJS))
Tristan Borges (OH Leuven)
Josuah Sanches (TOP Oss)
Hamdi Akujobi (sc Heerenveen)

 

 

Jeugd Sparta Rotterdam:
Bradly van Hoeven (Go Ahead Eagles)
 

Jeugd Rosenborg SK (NOR):
Emil Konradsen Ceide (Rosenborg SK)
Robin Lorentzen (Harstad IL (NOR))
Tobias Björnebye (Sogndal IL (NOR))
Teodor Haltvik (Raufoss (NOR))
Filip Brattbakk (Ranheim IL (NOR))
Franklin Nyenetue (Stjördals Blink IL (NOR))
Fredrik Vinje (Stjördals Blink IL (NOR))
Warren Kamanzi (Ranheim IL (NOR))

 

Jeugd Nottingham Forest (ENG):
Brennan Johnson (Lincoln City)
Tyrese Fornah (Plymouth Argyle)
Owen Gallacher (Burton Albion)

Jeugd FC Antwerp
Robbe Quirynen (FC Antwerp) 
Ruben Geeraerts (KMSK Deinze)
Ivan Pavlic (Coimbra (POR)

 

Jeugd Aarhus GF (DEN) :
Mads Mikkelsen (Vendsyssel FF (DEN))
Benjamin Hvidt (Aarhus GF)
Sebastian Hausner (Aarhus GF)
Kasper Lunding (Heracles)
Alexander Ammitzboll (Haugesund (NOR))
Daniel Thogersen (Kolding IF (DEN))

Jeugd FC Groningen:
Jan Hoekstra (Roda JC)
Joey Salden (Eskilstuna (NOR))
Daniel Bouman (Central Coast Mariners (AUS))
Kolbeinn Birgir Finnsson (Borussia Dortmund II))

Jeugd Fortuna Sittard:
Dries Saddiki (Willem II)

 

Jeugd Rot Weiss Oberhausen (DLD)
Chris Führich (SC Paderborn (DLD))
Steve Tunga Malanda (Almere City)

Jeugd Cruzeiro (BRA)
Caio Rangel (Zira FC (AZE))
Lucas Soares (Vitoria Guimaraes (POR))
Thonny Anderson (Red Bull Bragantino (BRA))
Vitinho (Cercle Brugge)

 Jeugd KAA Gent 
Elton Kabangu (Willem II)
Ricardo Avila (CD Universitario (PAN))
Welat Cagro (Telstar)
Dagur Dan Thórhallsson (Mjondalen (NOR))
Matias Lloci (KVC Westerlo)
Andy Reyes (Cartaginés (CRI))



 Jeugd Fulham FC (ENG)
Moritz Jenz (Lausanne Sport (ZWI))
Mattias Käit (NK Domzale (SLO))

Jeugd West Ham United (ENG)
Jahmal Hector-Ingram (Derby County)


Jeugd Werder Bremen (DLD)
Ertan Tombak (Slavia Sofia (BUL))

 Jeugd Boca Juniors (ARG)
Oscar Salomon (CA Central Cordoba (ARG)
Lucas Brochero (CA Central Cordoba (ARG)

 

INTERNATIONALS DIE DEELNAMEN AAN DE ESAD OSMANOVSKI MEMORIAL CUP:
Thomas Lam (Finland), Terence Kongolo (Nederland), Vincent Janssen (Nederland), Bart Ramselaar (Nederland), Wesley Hoedt (Nederland), Tino Susic (Bosnie-Herzegovina), Faycal Rherras (Marokko), Gino van Kessel (Curacao), Zsolt Kalmár (Hongarije), Michael Petrasso (Canada), Jonathan Buatu Mananga (Angola), Mohamed Osman (Syrie), Ricardo Avila (Panama), Ibrahima Cissé (Guinee), Leon Bailey (Jamaica), Thomas Chideu (Zimbabwe), Grant Margeman (Zuid Afrika), Gervane Kastaneer (Curacao), Pantelis Hatzidiakos (Griekenland), Brandon Mechele (Belgie), Damjan Siskovski (Noord-Macedonie), Calvin Stengs (Nederland), Charles de Ketelaere (Belgie), Renan Lodi (Brazilie), Kolbeinn Finnsson (IJsland), Tristan Borges (Canada), Dante Vanzeir (Belgie)